Twój gabinet: Legnica | Instytut Zdrowia i Urody
Witaj na stronie Yasumi
Get Adobe Flash player

Mezoterapia igłowa

Nasz gabinet

Media o Nas

 

ul. Bilsego 7

(koło Akademii Rycerskiej)

czynne:
Pon.-Pt. 9.00 - 19.00
Sobota 9.00 - 14.00


Masz czas na wizytę po 19.00?
Zadzwoń i umów się na indywidualnie dobraną godzinę.


Telefony:
(+48) 76 72 49 601
(+48)  791 181 440

legnica@yasumi.pl

  

Wybierz swój gabinet

Mezoterapia igłowa


Mezoterapia igłowa jest niechirurgiczną metodą stosowaną do regeneracji, rewitalizacji i poprawy wyglądu skóry. Dzięki odpowiednio dobranym składnikom jesteśmy w stanie odmłodzić i ujedrnić skórę, a także zlikwidować cellulit, rozstępy oraz rozbic tkankę tłuszczową. Specjalne koktajle aktywnych składników pomagają pozbyć się problemów związanych z wypadaniem włosów, a nawet łysieniem plackowatym.

Dzięki śródskórnym wstrzyknięciom aktywnych preparatów poprawia się mikrokrążenie w tkance podskórnej oraz zwiększa metabolizm komórek tłuszczowych (lipoliza). Popularność tej metody wynika z szybko widocznych efektów rewitalizacyjnych, co wpływa na doskonałe samopoczucie i zadowolenie pacjentów.   Mezoterapia jest metodą naturalną, dającą  długotrwałe rezultaty – koryguje zmarszczki, przywraca gładkość skóry, szybko poprawia kondycję i wygląd skóry. Stosowana jest w celu:


Zabieg silnie nawilżający, wskazany jest do intensywnej rewitalizacji i nawilżenia zmęczonej lub wiotkiej skóry z obecnymi zmarszczkami. Pomaga zapobiegać i leczyć zwiotczenie skóry poprzez nawilżanie, bioregenerację i ujędrnianie. Kwas hialuronowy to niesiarczanowany glikozaminoglikan obecny w tkance łącznej, nabłonkowej i nerwowej. W momencie narodzin, ciało ludzkie zawiera dużą ilość tej substancji, natomiast jej poziom z czasem maleje. Zmniejszenie poziomu kwasu hialuronowego stanowi istotny czynnik procesu starzenia. Zawiera kwas hialuronowy i DMAE, który mocno naciąga, napina i nawilża skórę.
Wskazania: wiotczenie (twarzy, piersi, nóg), pofałdowanie szyi, zmarszczki, skóra odwodniona

Cena: od 350 zł


Zabieg silnie odmładzający przeznaczony do skóry twarzy, szyi, dekoltu. Formuła koktajlu wykorzystywanego w zabiegu została stworzona w celu złagodzenia skutków starzenia. Uszkodzenia fibroblastów powodują spadek syntezy kolagenu i elastyny. Koktail dostarcza aktywne elementy odżywcze, które są niezbędne dla uzyskania optymalnej funkcji i przedłużenia sprawności fibroblastów. Skutecznie modeluje owal twarzy - efekt liftingu, pobudza skurcze mięśni z włókien na skórze uzyskując efekt napięcia podobny do działania toksyny botulinowej. Poprawia wilgotność skóry. Wychwytuje wolne rodniki i chroni skórę przed działaniem zewnętrznych czynników. Koktail ten zawiera DMAE i inne składniki aktywne, które zwiększają jędrność skóry takie jak chlorek Sodu, Kwas Askorbinowy,
Witaminy z grupy B, Amid Niacyny, Fosforan Magnezu, L-alanAktyina, L-karnityna, L-kwas glutaminowy,glicyna, LLizyna, L-prolina, DMAE, L-Walina, Sole minerały, Witaminy, Aminokwasy.
Wskazania: widoczne zmarszczki, wiotkość skóry twarzy i szyi, odwodnienie skóry

Cena: od 350 zł


 
Zabieg silnie odmładzający z elastyną. Redukuje wielkość i ilość zmarszczek, poprawia jędrność skóry, zwiększa produkcję kolagenu, zapobiega powstawaniu rozstępów. Koktajl zawiera trzy najskuteczniejsze substancje zwalczające pierwsze oznaki starzenia skóry: elastynę, krzemionkę i DMAE. Elastyna jest białko tkanki łącznej ma zasadnicze znaczenie, gdyż pozwala skórze powrócić do swojej pierwotnej pozycji. Jest to najwyższej klasy koktajl o działaniu przeciwdziałającym procesowi tworzenia się zmarszczek jak również spłycający już widoczne bruzdy zmarszczkowe. Zmniejsza objętość zmarszczek, zmniejsza gęstość zmarszczek, zmniejsza widoczność rozstępów, powoduje wzrost jędrności skóry, zwiększa grubość skóry, zwiększa produkcję kolagenu.

Wskazania: Wiotka, pozbawiona elastyczności skóra twarzy, ciała, dłoni , rozstępy (profilaktyka).

Cena: twarz + szyja + dekolt 500 zł

Zabieg na skórę głowy.

Stosowany w celu przywrócenia witalności i efektywnego odżywienia i regeneracji cebulek włosowych, a także do walki z utratą włosów. Koktajl wykorzystywany w zabiegu jest bogaty w aktywne składniki odżywcze(Minoxidill, Biotyna, Dexpanthenol), witaminy, aminokwasy i mikroelementy i minerały, Dzięki działaniu aktywnych składników dochodzi do wzmocnienia struktury włosów, usprawnione mikrokrążenie zwiększa odporność na szkodliwe składniki. Bogaty skład koktajlu wpływa korzystnie na prawidłowe funkcjonowanie i metabolizm energetyczny włosów. Leczy łysienie, stymuluje wzrost włosów oraz naprawia włosy uszkodzone.


Wskazania
Szczególnie polecany dla mężczyzn: w leczeniu nie-androgennego łysienia, do naprawy włosów przedwcześnie uszkodzonych przez niekorzystne czynniki, aby stymulować wzrost włosów i poprawić kondycję skóry głowy. U kobiet - w przypadku wypadania włosów, w walce z łupieżem, w terapii cienkich i / lub osłabionych włosów.

CenaOd 250 zł
 
Zabieg na cellulit. W zabiegu wykorzystywany jest preparat przeznaczony do redukcji cellulitu, który ułatwia usuwanie wody z komórek tłuszczowych, redukując ich rozmiar, zmniejsza obrzęki tłuszczowe, przywraca prawidłowe mikrokrążenie, ochrania tkankę łączną.
Działa czteroetapowo:
1) zapobiega naciekaniu w niedrożnej tkance; 2) przywraca skuteczne miejscowe mikrokrążenie przez otwarcie skurczonych naczyń włosowatych; 3) kofeina aktywuje hydrolizę triglicerydów komórek tłuszczowych; zwiększa przenikalność naczyń włosowatych i poprawia mikrokrążenie oraz redukuje obrzęki kostek.4) krzemionka i tauryna regenerują i chronią tkanki łączne. Uczestniczą w biosyntezie elastyny i zapobiegają zwapnieniu tkanki łącznej.
Wskazania: nadmiar tkanki tłuszczowej, zaawansowany cellulit, skóra zwiotczała pozbawiona napięcia

Cena: od 250 zł


 
Zabieg na rozstępy. Gdy skóra jest rozciągnięta zbyt szybko, np. podczas ciąży, szybkiego wzrostu, nagłego przyrostu masy ciała lub mięśni wówczas włókna kolagenowe i elastyny zostają uszkodzone i odwodnione, pozostawiając widoczne zmienione obszary skóry lub blizny. Koktail wykorzystywany w zabiegu zawiera wiele składników aktywnych stosowanych w celu profilaktyki wiotkości skóry i przywrócenia jej sprężystości, na drodze zwiększenia produkcji kolagenu i elastyny, i nawilżenia w obszarach poddanych zabiegom. Pomaga odmładzać skórę w głębszych warstwach. Zaawansowane badania wskazują że niezwykłe właściwości elastyczne wynikają ze specyficznego składu niektórych aminokwasów, takich jak glicyna, walina, proliny, hydroksyproliny itp. Koktail ten optymalizuje proces wytwarzania włókien przez zapewnienie stałej biodostępności tych substancji. Poprzez swoje działania , miedź zwiększa wytrzymałość sieci kolagenowo-elastycznej, a krzemionka pomaga odbudowywać struktury w dobrze zorganizowanym trójwymiarowej sieci. Chondroityna, obecna jedynie w małych ilościach w ECM, jednak odgrywa istotną rolę w skórze poprzez podwójny mechanizm. Przyczynia się do utrzymania wilgoci i mocniejszych wiązań w skórze. Jednocześnie powoduje stymulację produkcji kwasu hialuronowego.

 

Wskazania

Cena: od 250 zł

Lipoliza iniekcyjna. W zabiegu wykorzystywany jest koktajl przeznaczony do miejscowej walki z nadmiarem tkanki tłuszczowej. Dobór składników aktywnych zapewnia efektywną jej redukcję (podwójny podbródek, kolana, ramiona, pośladki, brzuch, uda, biodra).
 

Skład
Fosfatydylocholina
Wielonienasycone kwasy tłuszczowe: 5%
Deoksycholan sodu 2,5%
L-karnityna:20%
Hydroalkoholowy żel 5%

Wskazania

Cena: od 250 zł