Zabiegi Cennik

WYSZUKIWARKA ZABIEGÓW

Wybierz przynajmniej jedną kategorię,
a następnie kliknij szukaj

Wyszukaj po słowie kluczowym

Kupon na pierwszy zabieg:

30zł

Odbierz kupon

Zabiegi
na twarz
Zabiegi
na ciało
Masaże i spa Rytuały Japońskie Dla mężczyzn Kwasy Trwała
depilacja
Pielęgnacja dłoni i stóp Fizjoterapia Trychologia Medycyna
estetyczna
Zabiegi na twarz Zabiegi na ciało Masaże & SPA Rytuały japońskie Zabiegi dla mężczyzn Kwasy Trwała depilacja Pielęgnacja dłoni i stóp Fizjoterapia Trychologia Medycyna estetyczna

PEŁNE USTA BEZ IGŁY - Volume Lips

Nowy zabieg EAGO ( z japońskiego uśmiech) - Volume Lips stanowi połączenie nowoczesnych technologii, które pozwolą ustom stać się pełnymi i ponętnymi. Zabieg rozpoczyna się oczyszczeniem ust i skóry wokół nich delikatnym mleczkiem do demakijażu. Algi morskie i nagietek w nim zawarte, nawilżają i zregenerują spierzchnięte usta, wspomogą procesy regeneracyjne i zabezpieczą skórę ust przed utratą wody. Drobnoziarnisty peeling usunie martwy naskórek,a maska algowa przygotowywana na ciepło oraz bogata w kawior, opóźni procesy starzenia i dostarczy wiele cennych substancji poprawiających stan skóry.

Po etapach pielęgnacyjnych przychodzi czas na powiększenie i wypełnienie ust. Fala radiowa zastosowana w zabiegu wzmocni włókna kolagenowe, opóźni powstawanie zmarszczek oraz usprawni mikrokrążenie i metabolizm. Zastosowanie vaccum na górną i dolną wargę sprawi,że staną się pełniejsze. Cały zabieg zwieńcza aplikacja kremu zawierającego elastynę oraz witaminy A i E.

Efekty zauważalne zaraz po zabiegu utrzymują się przez dłuższy czas. Zabieg może być wykonywany pojedynczo, jako zabieg bankietowy lub w seriach po 5 zabiegów.

Polecany jest przede wszystkim osobom, które chcą mieć powiększone usta, jednak przeciwskazania wykluczają je z zabiegu iniekcji wypełniaczy. Dodatkowo jest to zabieg bezinwazyjny i bezpieczny, stąd też doskonale sprawdzi się dla osób, które obawiają się igły. Oprócz tego zabieg minimalizuje zmarszczki palacza, wygładza i zwiększa poziom nawilżenia ust.

Wróć...

WYSZUKIWARKA ZABIEGÓW

Wybierz przynajmniej jedną kategorię,
a następnie kliknij szukaj

Wyszukaj po słowie kluczowym

Kupon na pierwszy zabieg:

30zł

Odbierz kupon