Zabiegi Cennik

WYSZUKIWARKA ZABIEGÓW

Wybierz przynajmniej jedną kategorię,
a następnie kliknij szukaj

Wyszukaj po słowie kluczowym

Kupon na pierwszy zabieg:

20zł

Odbierz kupon

Zabiegi
na twarz
Zabiegi
na ciało
Masaże i spa Rytuały Japońskie Dla mężczyzn Kwasy Trwała
depilacja
Pielęgnacja dłoni i stóp Fizjoterapia Trychologia Medycyna
estetyczna
Zabiegi na twarz Zabiegi na ciało Masaże & SPA Rytuały japońskie Zabiegi dla mężczyzn Kwasy Trwała depilacja Pielęgnacja dłoni i stóp Fizjoterapia Trychologia Medycyna estetyczna

Zabiegi na twarz

Starzenie się jest nieuniknionym procesem, który dotknie w pewnym wieku każdego z nas. Dotyczy to całego naszego organizmu, jednak najbardziej widoczny upływ czasu zarówno dla nas samych jak i dla otoczenia jest starzenie się naszej skóry. Skóra szczególnie na twarzy narażona jest bardziej na niesprzyjające warunki atmosferyczne takie jak słońce, wiatr, mróz, dlatego musimy bardziej o nią dbać i ją chronić. Z wiekiem maleje również produkcja kolagenu oraz włókien elastynowych, co skutkuje zmniejszonym napięciem oraz sprężystością skóry. Skóra wiotczeje, przesuwa się w dół i tym samym powoduje ubytki w objętości tkanek. Głównym zadaniem zabiegów wolumetrycznych wykonywanych przez specjalistę Yasumi Medestetic Legnica jest odbudować objętość naszej twarzy, przede wszystkim w okolicy kości jarzmowych i w okolicy doliny łez. Innymi słowy wolumetria to „podciągnięcie” skóry. Bardzo często również jest określana jako bezoperacyjny lifting.

Głównymi wskazaniami do wolumetrii jest nadanie utraconej objętości, poprawa owalu twarzy, modelowanie policzków, wyszczuplenie twarzy, modelowanie linii żuchwy i brody. 
Zabieg wolumetrii w Yasumi Medestetic w Legnicy jest przeprowadzany w sposób bezbolesny i komfortowy dla pacjenta. Bezpośrednio po zabiegu  można wrócić do codziennych czynności.

Więcej
Ta strona wykorzystuje pliki "cookies". Pozostając na niej, wyrażasz na to zgodę. Rozumiem