Zabiegi Cennik

WYSZUKIWARKA ZABIEGÓW

Wybierz przynajmniej jedną kategorię,
a następnie kliknij szukaj

Wyszukaj po słowie kluczowym

Kupon na pierwszy zabieg:

20zł

Odbierz kupon

Zabiegi
na twarz
Zabiegi
na ciało
Masaże i spa Rytuały Japońskie Dla mężczyzn Kwasy Trwała
depilacja
Pielęgnacja dłoni i stóp Fizjoterapia Trychologia Medycyna
estetyczna
Zabiegi na twarz Zabiegi na ciało Masaże & SPA Rytuały japońskie Zabiegi dla mężczyzn Kwasy Trwała depilacja Pielęgnacja dłoni i stóp Fizjoterapia Trychologia Medycyna estetyczna

Opalanie natryskowe SunFx

Pięknie opalona skóra wygląda zdrowo i elegancko. Uzyskanie efektu widocznej opalenizny na słońcu lub  w solarium wymaga cierpliwości. Co więcej nie wszyscy mogą poddawać się ekspozycji na szkodliwe promieniowanie UV, które może powodować podrażnienia, alergie czy przebarwienia. Opalanie natryskowe SunFX to zdrowa, bezpieczna, nie pozostawiająca śladów opalenizna!

Bez nieprzyjemnych zapachów, z efektami widocznymi po kilku godzinach od pierwszego opalania. Brązową skórę, wyglądającą zdrowo i elegancko, uzyskasz dzięki zastosowaniu bezzapachowych, naturalnych preparatów najnowszej generacji. Opalanie jest bezpieczne nawet dla kobiet w ciąży, alergików, dzieci.

Nakładanie kosmetyku trwa ok. 10 min., a preparat wysycha tuż po zastosowaniu dzięki systemowi suszenia skóry. 

Efekt widocznej opalenizny uzyskasz już po pierwszym zastosowaniu i utrzymuje się 7 do 14 dni.


Opalanie natryskowe staje się coraz popularniejszą usługą wykonywaną przez gabinety kosmetyczne. Ma wielu zwolenników, ponieważ to rozwiązanie dla osób, które oczekują szybkiego i widocznego efektu, jednocześnie dbając o skórę.
Usługa opalania natryskowego jest odpowiednia dla wszystkich, nawet dla kobiet w ciąży oraz karmiących, osób z jasną karnacją, bielactwem czy alergiami. Daje również możliwość wymodelowania sylwetki – optycznego wyszczuplenia.
Opalanie natryskowe jest w 100% bezpieczne, ponieważ działa tylko i wyłącznie na pierwszą warstwę rogową naskórka, nie przenika głębiej.

Preparaty do opalania natryskowego zawierają Dihydroksyaceton powszechnie określany jest skrótem DHA. Ta wyjątkowa substancja została odkryta ponad 50 lat temu i dzięki stopniowemu ulepszaniu obecnie oferuje doskonałe wyniki w opalaniu, konkurujące z metodami wykorzystującymi źródła promieniowania UV lub nawet górujące nad nimi. DHA działa po nałożeniu na skórę, gdyż reaguje wówczas z proteinami obecnymi w najwyższych warstwach skóry. Zbrązowienie może pojawić się już po 2 godzinach, jednak najlepsze wyniki uzyskuje się po 5-8 godzinach. Szczególną zaletą substancji opalającej DHA jest to, że opalenizny nie da się zmyć, znika ona samoistnie w miarę naturalnego złuszczania się naskórka.

Zabieg wykonywany jest na stojąco za pomocą urządzenia rozpylającego preparat opalający. Odcień opalenizny dobierany jest indywidualnie do karnacji, zaś samo nakładanie opalenizny trwa około 5 minut. Wcześniej jednak, w celu uzyskania najlepszego efektu  należy wykonać peeling całego ciała. Nie należy używać antyperspirantów, perfum i balsamów nawilżających przed opalaniem. Po nałożeniu preparatu, kosmetyczka osusza ciało, w celu całkowitego wchłonięcia preparatu. Kolor utrwala się jeszcze w zależności od użytego preparatu przez kolejne 2 do 8 godzin więc nie należy w tym czasie brać kąpieli. Następnie zaleca się umycie skóry żelem nawilżającym, bez użycia gąbki. Podczas pierwszej kąpieli część bronzera zmywa się – jest to naturalny proces opalania natryskowego, opalenizna nadal utrwala się na skórze. W zależności od rodzaju skóry i sposobu jej pielęgnacji opalenizna utrzymuje się od 7 do 14 dni.

  • Cena:
  • Kategoria: zabiegi na ciało, odżywianie skóry, zabiegi dla mężczyzn
  • Typ skóry: sucha, tłusta, mieszana, dojrzała, wrażliwa, naczynkowa, trądzikowa, normalna
  • Obszar zabiegowy: całe ciało
  • Na problem: wielkie wyjście / specjalna okazja