Zabiegi Cennik

WYSZUKIWARKA ZABIEGÓW

Wybierz przynajmniej jedną kategorię,
a następnie kliknij szukaj

Wyszukaj po słowie kluczowym

Kupon na pierwszy zabieg:

20zł

Odbierz kupon

Zabiegi
na twarz
Zabiegi
na ciało
Masaże i spa Rytuały Japońskie Dla mężczyzn Kwasy Trwała
depilacja
Pielęgnacja dłoni i stóp Fizjoterapia Trychologia Medycyna
estetyczna
Zabiegi na twarz Zabiegi na ciało Masaże & SPA Rytuały japońskie Zabiegi dla mężczyzn Kwasy Trwała depilacja Pielęgnacja dłoni i stóp Fizjoterapia Trychologia Medycyna estetyczna

Q-Lipo | lipolaser diodowy

Innowacyjny technologicznie laser (zimny laser diodowy emitujący światło o długości 658nm) przeznaczony do nieinwazyjnej lipolizy. Zabiegi z wykorzystaniem urządzenia Q - Lipo są niezwykle skuteczne, zapewniają utratę centymetrów, przy czym nie uszkadzają innych tkanek takich jak skóra, nerwy czy naczynia krwionośne. Urządzenie Q – Lipo w sposób kontrolowany i nieinwazyjny pozwala skutecznie wymodelować każdą partię ciała dotkniętą nadmiarem tkanki tłuszczowej. Czas trwania zabiegu ustalany jest indywidualnie przez urządzenie po podaniu przez terapeutę cech osobniczych klienta, takich jak np. fototyp skóry. Czas trwania zabiegu wynosi ok. 20 minut.

Efekt fotobimodulacji

Podstawą skuteczności nieinwazyjnej lipolizy laserowej jest wywoływany efekt fotobimodulacji. Fotobiomodulacja to pobudzanie komórek tłuszczowych, które doprowadza do zwiększenia przepuszczalności błon komórkowych. W skutek tych zmian komórka tłuszczowa traci swój okrągły kształt, a tłuszcz z jej wnętrza jest stopniowo uwalniany. Zwiększona ilość trójglicerydów po rozpadzie na kwasy tłuszczowe i glicerol przenika do przestrzeni międzykomórkowej, gdzie ulega naturalnemu metabolizmowi stając się dodatkowym źródłem energii.

Zabieg Q-lipo jest niezwykle skuteczny, zapewnia utratę centymetrów, przy czym nie uszkadza innych tkanek takich jak skóra, nerwy czy naczynia krwionośne. Światło zimnego lasera diodowego przenikając przez skórę oddziaływuje jedynie na tkanki tłuszczowe. W trakcie zabiegu wykorzystywany jest także laser biostymulacyjny, którego głowicę zabiegową umieszcza się w okolicy węzłów chłonnych aby stymulować układ limfatyczny do którego odprowadzana jest zawartość komórek tłuszczowych.

Lipoliza laserowa = adipocytoliza laserowa

"Zachodzące reakcje w tkance tłuszczowej powodują zmianę jej struktury oraz redukcję objętości. Wskutek naświetlania skóry dochodzi do usuwania przez organizm produktów przemiany materii,dzięki czemu efekty redukcji tkanki tłuszczowej są zauważalne już po ok. 3-4 miesiącach od przeprowadzenia zabiegu. Z kolei przebudowa skóry następuje natomiast w przeciągu 6-8 miesięcy. Cały proces zachodzi pod wpływem światła lasera zastosowanego na małych obszarach." [Magdalena Wierucka - Rybak, Kosmetologia w walce z otyłością, Polish Journal of Cosmetology 2011, 14(3): 6]

Kuracja jest bezbolesna, skóra nie jest po niej zaczerwieniona, nie ma żadnych podrażnień. 

Q–lipo w sposób kontrolowany i nieinwazyjny pozwala szybko i skutecznie wymodelować każdą partię ciała dotkniętą nadmiarem tkanki tłuszczowej. Zabieg przeznaczony jest dla osób z miejscowym nagromadzeniem tkanki tłuszczowej, która nie znika mimo ćwiczeń i zdrowego odżywiania.

Efekty:

 • podskórna redukcja tkanki tłuszczowej
 • poprawa konturów ciała, w tym poprawa struktury skóry w kierunku bardziej jednorodnej (bez zgrubień, cellulitu itp.)

Zalety:

 • całkowicie bezpieczny
 • długotrwałe rezultaty
 • bezbolesność zabiegów
 • brak efektów ubocznych

Nagrody

Q-lipo zdobyło nagrodę "Złoty Krokus" na targach Salon Wiosna 2013 w kategorii sprzęt i urządzenia odchudzające.

Pełna seria trwa ok. 3 tygodnie: ok. 7 zabiegów wykonywanych 2-3 razy w tygodniu. Zapytaj o rabat na serię zabiegów lipolaserem.

 • Cena: Od 290 - szczegółowy cennik na dole strony
 • Kategoria: zabiegi na ciało, wyszczuplające
 • Typ skóry: sucha, tłusta, mieszana, dojrzała, wrażliwa, naczynkowa, trądzikowa, normalna
 • Obszar zabiegowy: plecy, brzuch, boki, przedramiona, ramiona, pośladki, uda
 • Na problem: cellulit, nadwaga